Робота з календарем

В курсі викладач може помістити блок "Календар".

Календар

У календарі виділяється сьогоднішня дата, а також кольорами виділяються дати, на які заплановані певні події.

Будь-який користувач може користуватися цим календарем як власним блокнотом, записуючи сюди інформацію про свої особисті події - події користувача. Ці події будуть відображатись лише для нього в календарі будь-якого курсу.

Викладач курсу може ввести ще і інформацію про події, які відносяться до усіх, хто вивчає цей курс (події курсу) або тільки студентів певних груп (події груп), наприклад, повідомити термін здачі певних робіт, консультацій і тому подібне Адміністратор сайту може вводити інформацію про події сайту, які відносяться до усіх його користувачів.

Нагадування про події, які наближаються, також відображаються і у блоці "Майбутні події".

Щоб ввести новий запис про плановану подію (наприклад, про проведення консультації або здачу лабораторної роботи), потрібно клацнути по назві місяця у блоці Календар. На екрані з'явиться сторінка календаря. Вгорі з права натисніть кнопку "Нова подія" або ж натиснути однойменне посилання у блоці "Нові події".

Вам потрібно вказати тип події : подія користувача, подія групи, подія курсу або подія сайту (кількість доступних рівнів залежить від Ваших повноважень). Ввести назву і опис цієї події, дату і час початку і завершення (чи дату і час початку і термін).

Якщо подія повторюється кожного тижня в один і той ж час, то потрібно встановити птичку "Повторювати цю подію" та вказати скільки тижнів вона повторюється і натиснути кнопку "Зберегти зміни".

Викладачеві немає необхідності вручну додавати події для активних занять курсу. Система автоматично додає в календар потрібні дати для завдань, вправ, тестів і інших активних дій, коли Ви вносите ці елементи у свій курс.

Після цього дата події в календарі виділятиметься кольором, що відповідає типу події.

Якщо до такої дати підвести курсор, то буде відображена назва події і посилання, клацнувши по якій, можна вивести детальний опис цієї події і інших подій, запланованих на цей день :

Події можна сортувати по окремих курсах і переглядати день за днем, користуючись посиланнями, які забезпечують перехід до попереднього або наступного дня. Події оформлені у вигляді посилань на завдання цього курсу.

За скільки днів до настання події нагадування про нього з'являтиметься у блоці "Майбутні події", і скільки подій там буде відображатися, залежить від параметрів, які Ви можете змінювати, відкривши календар і натиснувши кнопку "Параметри", що знаходиться з права-вгорі (над правими блоками).

Події кожного рівня можна фільтрувати (приховувати і знову відображати), клацаючи по посиланнях з назвою рівня подій. Наприклад, тут події сайту, курсу і користувача відображаються, а події групи приховані:

Відображення типів подій

Події курсу і групи видимі тільки в межах цього курсу, в інших курсах вони не відображаються, а події сайту і користувача видно скрізь.

Клацання по назві місяця відкриває календар в місячному форматі:

Місячний формат

Попередня Зміст Наступна
Остання зміна: субота 15 жовтень 2011 19:30