Реєстрація користувачів

Учасники курсу (і викладачі, і студенти) мають бути зареєстрованими користувачами сайту. Окремі курси можуть бути доступні і незареєcтрованим користувачам (гостям), але вони не зможуть повноцінно проходити курс. Гостям заборонено залишати відгуки на сайті чи проходити певні заходи курсу.

Система Moodle допускає декілька способів реєстрації користувачів : самореєстрація з підтвердженням по електронній пошті, ручна реєстрація адміністратором, використання LDAP та ін.

Зареєструватися на сайті можуть усі бажаючі. Для цього потрібно мати електронну скриньку І уважно пройти навчання на курсі "З чого почати?"

Отже, покрокова інструкція реєстрації на сайті.

Якщо ви зареєстрований користувач і знаєте свій логін та пароль, то можете скористатись блоком "Вхід", що знаходиться зліва.

Блок "Вхід"Якщо ви ще не зареєстрований користувач, натисніть ліву кнопку миші по напису "Створити новий обліковий запис".

Для відкриття реєстраційної форми можна скористатись й іншим способом. З права вгорі клацніть по слову "Вхід"

Перед вами появиться форма входу на сайт зліва і інструкція для реєстрації облікового запису - з права. Уважно перечитайте інструкцію на клацніть на кнопку "Створити новий обліковий запис..."
Форма входу
На наступній сторінці відобразиться реєстраційна форма, котру потрібно заповнити своїми даними.
Заповнена формаНе забудьте свій пароль та логін (користувача). З цими даними Ви будете входити в систему в майбутньому
Після натиснення кнопки "Зберегти", ваша інформація збережеться на сайті і на екрані з'явиться повідомлення:
Повідомлення про реєстрацію
А тепер, перегляньте свою поштову скриньку. За кілька хвилин на Вашу поштову скриньку прийде лист такого змісту:
Лист про підтвердженняДля підтвердження реєстрації потрібно клацнути мишею по посилання синього кольору, а якщо сервер пошти не підтримує такі посилання, потрібно виділити відповідний рядок (як показано на малюнку), скопіювати та вставити в рядок адреси браузера та натиснути клавішу Enter на клавіатурі.

Рядок адреси

У новому вікні чи вкладці браузера з'явиться сторінка сайту з наступним повідомленням:
Повідомлення про підтвердження реєстрації
Після натискання кнопки Курси, Ви попадете на сайт вже як зареєстрований користувач.

Не забувайте! Якщо ви працюєте на чужому комп'ютері, в кінці роботи обов'язково завершуйте сеанс роботи на сайті відповідною кнопкою Вихід в правому верхньому куті сторінки, щоб наступний користувач, що буде працювати тим ж комп'ютером не потрапив на сайт з Вашими обліковими даними

Наступного разу Вам не потрібно повторювати усі ці дії, оскільки Ви вже зареєстровані. Потрібно лише у вікні входу, зліва ввести свій користувач (логін), пароль та клацнути по кнопці "Вхід".

Форма входу

Попередня Зміст Наступна
Остання зміна: субота 15 жовтень 2011 5:43