Запис на курс

Для вивчення матеріалів учбового курсу, виконання завдань, проходження тестів користувач має бути учасником цього курсу.
Окремі курси дозволяють гостьовий доступ. Саме такий малюнок Доступ для гостя вказує, що даний курс відкритий для гостьового доступу. Якщо ж в списку курсів, під назвою курсу Ви не бачите цього малюнка, значить для отримання доступу до нього потрібно зареєструватись. Метод реєстрації описаний в темі "Реєстрація користувачів".

На сайті використовуються декілька методів запису на курс. Для курсів з початковим рівнем використовується метод - самозапис. Для запису на курс Ви повинні натиснути на відповідну кнопку:

Існує ручний запис. Викладач самостійно вибирає студентів серед зареєстрованих користувачів.
Окремі курси відкриті для гостей, але захищені паролем. Викладач на лекції повідомляє даний пароль студентам і вони можуть входити на курс. Для цього буде зображено такий текст:
Запис на курс з використанням пароля

Існують курси, запис на котрі коштовний. В цьому випадку, для запису на такий курс потрібно надіслати відповідну суму грошей на рахунок викладача за допомогою міжнародної платіжної системи PayPal.

Оплата курсу

Про роботу цієї платіжної системи буде описано в окремому курсі.

Остання зміна: понеділок 18 квітень 2011 00:39