Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

5. Ресурси

5.9. Параметри мітки

Додавання мітки

Коли увімкнено редагування курсу, оберіть Мітка зі списку діяльностей "Додати діяльність або ресурс" (або, якщо його немає, у спадному меню "Додати ресурс") у розділі, де потрібно додати мітку. Натисніть "Розгорнути все" праворуч, щоб розгорнути всі налаштування.

Нове в 3.4: Якщо ви використовуєте тему Boost, після того, як ви зберегли мітку, параметри, такі як локально призначені ролі, дозволи та фільтри, можуть бути доступні з меню шестерні праворуч на сторінці.

Основне

Введіть текст або додайте свої ресурси.

Примітка: Оскільки в мітці є текстовий редактор, можна не просто вводити слова, а й додавати зображення, посилання, медіа або код в редакторі міток. Див. пропозиції щодо використання міток у вашому курсі.

Загальні налаштування модуля

Залиште налаштування Доступність "Показати на сторінці курсу", щоб мітка була видимою на сторінці курсу/розділу.

Обмеження доступності

Ці параметри є видимими, якщо обмеження доступності та завершення діяльності були увімкнені на сайті та курсі.

Натисніть "Зберегти і повернутися до курсу".

Тепер можна скористатися піктограмою переміщення (перехрестя або стрілка вгору / вниз), щоб перемістити мітку до місця, де ви бажаєте її відображати.

Права доступу мітки