Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

5. Ресурси

5.6. Тека (Папка)

Папка дозволяє вчителю відображати декілька файлів курсу разом. Файли можуть бути різних типів, їх можна завантажувати за один раз, як стиснуту папку, яка потім розпакувати, або вони можуть бути додані по черзі до порожньої папки на сторінці курсу

Використання папки для відображення файлів акуратніше, ніж відображення файлів один за одним у списку. Вона займає менше місця на сторінці курсу. (Однак параметри папок дозволяють відображати файли на сторінці курсу, якщо потрібно). Зауважте, що папки Moodle призначені лише для файлів (документів, зображень, презентацій), а не для інших ресурсів або діяльностей Moodle, таких як URL-адреси або завдання.

Необов'язкове налаштування дозволяє вчителю показувати кнопку завантаження в папці, щоб студенти могли завантажувати файли як архів папки для перегляду в автономному режимі.