Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

5. Ресурси

Ресурс - це елемент, який вчитель може використовувати для підтримки навчання, наприклад, файл чи посилання на сторінку іншого сайту. Moodle підтримує ряд типів ресурсів, які вчителі можуть додати до своїх курсів. У режимі редагування вчитель може додавати ресурси за допомогою посилання "Додати діяльність або ресурс". Ресурси відображаються як єдине посилання з піктограмою перед ним, яка представляє тип ресурсу.

Адміністратори можуть вирішити, чи потрібно примушувати вчителів додавати описи для кожного ресурсу, увімкнувши або вимкнувши налаштування для всього сайту в розділі Керування сайтом►Модулі►Модулі діяльності►Загальні налаштування.

  • Книга - багатосторінкові ресурси з книжковим форматом. Вчителі можуть експортувати свої книги як CP CPS (адміністратор повинен дозволити експортерам виконувати роль IMS)
  • Файл - зображення, документ PDF, електронна таблиця, звуковий файл, відеофайл
  • Папка - допомагає організовувати файли, а одна папка може містити інші папки
  • Пакет контенту IMS - Додайте статичний матеріал з інших джерел у стандартному форматі пакету вмісту IMS (Додатковий модуль)
  • Мітка - може бути декілька відображених слів або зображення, які використовуються для розділення ресурсів і діяльності в тематичному розділі, або може бути довгим описом чи інструкціями
  • Сторінка - Учень бачить сторінку з інформацією яку вчитель створює за допомогою надійного редактора HTML
  • Посилання - Ви можете вставити посилання на будь-яке місце в інтернет, до якого учні можуть дістатися у своєму веб-браузері, наприклад, до Вікіпедії

Керування ресурсами на декількох мовах

Додатковий модуль доступних мов дозволяє легко показати ресурс англійською мовою лише для користувачів англійської мови, а діяльність на французькій мові - тільки для студентів, що володіють французькою мовою. Дивіться цю тему форуму для ознайомлення.

Дивіться також