Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

3. Короткі інструкції

3.3. Коротка інструкція для користувача

Таким чином, ви отримали новий обліковий запис Moodle? Що тепер? Ця сторінка допоможе вам орієнтуватися у своєму сайті як студент або викладач.

Ваш профіль

Ви можете отримати доступ до свого профілю з меню користувача праворуч. Тут ви бачите своє ім'я та стрілку. Клацніть туди (1), щоб відкрити меню (2) Натиснувши посилання "Профіль", відображаться інші параметри, такі як список ваших курсів, форум і записи в блозі, а також посилання для редагування вашого профілю (3).

Натиснувши посилання Змінити профіль, ви зможете змінити певну інформацію, наприклад, правильний часовий пояс, додати світлину, опис і контактні дані. Як правило ви не можете змінити своє ім'я користувача, і адміністратор також може обмежити інші зміни.

Коли ви завантажуєте зображення, воно з'явиться в меню користувача над вашим ім'ям, а також на сторінці інформаційної панелі.

Ваші сповіщення та повідомлення

Ваш сайт може попередити вас про нові повідомлення від вчителя та інших учасників. Ви можете отримувати сповіщення про нові теми на форумі або оцінені завдання та багато іншого.

Ви можете отримувати ці сповіщення електронною поштою або спливаючими вікнами. Можете керувати способами їх отримання з меню "Параметри"> "Параметри повідомлень". Детальніше про це можете дізнатись в документації повідомлення.

Якщо адміністратор Moodle встановив сайт для мобільних додатків, ви також можете отримувати сповіщення на свій мобільний телефон. Докладнішу інформацію див. У Moodle Mobile.

Ваші курси

Пошук курсів залежить від того, як адміністратор налаштував сайт.

Головна сторінка сайту - Деякі сайти відображають всі свої курси на першій сторінці, і студенти вибирають їх, щоб зареєструватися на курс. Коли ви ввійшли в систему, деякі перші сторінки сайту можуть відображати лише курси, на які ви зареєструвалися (щоб уникнути заплутаності та плутанини).

Інформаційна панель - це ваша особиста сторінка, яку ви можете налаштувати та переглянути свої зареєстровані курси та найближчі завдання. Докладнішу інформацію див. У розділі нижче.

Ваша інформаційна панель

Кожен користувач має власну інформаційну панель, яку вони можуть налаштувати. Коротке пояснення про інформаційну панель дивіться у відео.


Документація про Інформаційну панель надасть більше інформації про неї.


Ви можете швидко отримати доступ до інформаційної панелі, у верхньому правому меню користувача, і ваш сайт може автоматично перенаправити вас на інформаційну панель після входу в систему.