Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

2. Що нового

2.3. Нове для адміністратора

Якщо ви адміністратор Moodle, ця сторінка розповість вам про основні зміни, які вплинуть на вашу роботу у Moodle 3.6. Якщо ви хочете побачити повну інформацію про випуск з технічною інформацією, тут наведено примітки до випуску Moodle 3.6.


Покращення конфіденційності

Нові налаштування включають додаткові умови використання, об'ємну обробку запитів даних, сторінку зведених даних та більш чіткі посилання на конфіденційність профілю.


Керування доступом повідомлень

Нова настройка в Додаткових функціях дозволяє адміністратору вирішити, чи дозволяти обмін повідомленнями на сайті.Інтеграція хмари Nextcloud

Nextcloud тепер доступний як служба OAuth2. Користувачі можуть отримати доступ до сховища Nextcloud і обмінюватися файлами як копії(ярлики) або з контрольованим доступом.


Контекстне заморожування

Нова функція, що перебуває в стадії розробки, доступна з налаштувань розробки/експерименту означає, що категорії, блоки, курси та вміст можуть бути встановлені як "лише для читання".


Paypal підтримує Індійські рупії

Індійські рупії тепер можуть відображатися як опція для оплати в PayPal.


Керування аудіо / відео записом

Нова можливість, яка може використовувати кнопки запису аудіо та відео в редакторі Atto, дозволяє керувати такими записами.