Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

6. Діяльності

6.6. Семінар

Примітка: Нове у семінарі? Спробуйте короткий посібник.

Семінар - це потужна робота з оцінювання та самооцінювання. Документація з налаштувань семінару пояснює різні доступні варіанти.

Учні подають відповідь на тему семінару, а потім отримують ряд відповідей інших студентів, які вони повинні оцінювати відповідно до критеріїв оцінювання вчителя. (Вони також можуть оцінювати свою власну роботу, якщо про це попросить вчитель.) Робота може бути у вигляді тексту набраного безпосередньо в редакторі Moodle, або у вигляді файлів будь-якого типу.  Див. Розділ Використання семінару для детальнішого огляду. Учитель може вирішити, чи показувати чи приховувати учнів один одному під час оцінювання.

На семінарі учні отримують дві оцінки: оцінка за власну відповідь та оцінка якості навичок оцінювання інших учнів. Див. Стратегії оцінювання семінару для отримання додаткової інформації.

Семінар - це, насамперед, діяльність, орієнтована на учнів; але, вчитель може направляти учнів, надаючи їм приклади відповідей, щоб оцінити їх відповіді та подумати над якістю своєї роботи, і в кінці семінару вчитель може опублікувати кращі роботи.

Для робочого прикладу семінару див. Курс «Святкування культур» на демонстраційному сайті школи. з іменем вчителя і паролем moodle.

Дивіться також