Документація MOODLE 3.6

Дана документація перекладена з оригіналу та потребує доповнень і уточнень. Наскільки це в моїх можливостях постараюсь до березня 2019 завершити переклад основних і найбільш інформаційних сторінок.

4. Керування курсом

4.3. Відстеження прогресу

Існує кілька способів відстеження успішності студентів у Moodle. На цій сторінці все, що доступно для вчителів.

Оцінки

Кожен курс має власний журнал, доступний як учню (в блоці "Навігація") так і вчителю (в блоці "Керування"). Деякі заходи, такі як Завдання та Тест, автоматично переносять оцінки в журнал. Також вчителі можуть імпортувати оцінки в журнал.

Компетенції

Компетенції описують рівень розуміння або знання учнів з певних навичок, пов'язаних з предметом. Освіта, заснована на компетенціях (CBE), також відома як навчання на основі компетенцій або навчання на основі навичок, відноситься до систем оцінки та оцінювання, де студенти демонструють ці компетенції.


Завершення діяльності

Якщо Відстеження завершення  ввімкнено адміністратором і в налаштуваннях курсу, вчителі можуть вказати для кожного елемента курсу, як вони хочуть, щоб воно було завершене. Після цього з'явиться галочка. Студенти можуть або позначити її вручну, або елемент буде автоматично завершений, як тільки студент виконає вказані критерії. Це може бути переглядом лекційного матеріалу, виконанням завданням, розміщенням інформації на форумі або інші умови. Учитель може побачити огляд того, хто завершив те, що у звіті про завершення діяльності в Керування курсом>Звіти>Завершення завдань.Вигляд журналу для учня


Вигляд журналу для вчителя

Завершення курсу

При увімкненому розширенні завершення діяльності, можна налаштувати завершення курсу вручну або автоматично відповідно до визначених критеріїв. Якщо додано блок статус завершення курсу, студенти можуть побачити свій прогрес протягом курсу. Вчителі можуть переглядати загальний прогрес студентів до завершення курсу за посиланням  Керування курсом>Звіти>Завершення курсу.


Вигляд блоку для студента

Вигляд блоку для вчителя

Відзнаки

Відзнаками можуть бути нагороджені учні вручну, або за допомогою налаштувань завершення діяльності в курсі. Це популярний спосіб мотивувати учнів, бо вони можуть отримувати відзнаки на різних етапах курсу для різних рівнів виконання завдань.

Звіти про курси

Навчальний курс надає певну кількість звітів, щоб допомогти відстежити навчання чи виконання завдань. На додаток до згаданих вище звітів про діяльність та завершення курсів (які доступні лише за умови включення цих налаштувань) існують також звіти про діяльність, звіти про участь на курсі та загальний журнал подій.

Аналітика

Функція Analytics у Moodle дає докладні описові та розпорядчі звіти про учнів, які перебувають у небезпеці (можливість відрахувати учня).